Студенти, ученици и уметници из целог света учествовали су на Међународном интернет такмичењу “Константин Велики”. Поред великог броја такмичара из Србије, учешће су узели такмичари из целог света – Русија, Италија, Немачка, Уједињени Арапски Емирати, Грчка, Шведска, Словенија, Северна Македонија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Пољска, Летонија, Албанија, Украјина, Бугарска…Студенти Одсека за примењену и ликовну уметност Филолошко-уметничког факултета остварили су запажене резултате на овом такмичењу:

У категорији Цртеж, похвале су добиле:
Миња Радашиновић, студент треће године студијског програма Ликовне уметности, модул Графика и
Теодора Мицић, студент четврте године студијског програма Ликовне уметности, модул Графика.
У категорији Фотографија 3. награду је добила:
Миња Радашиновић, студент треће године студијског програма Ликовне уметности, модул Графика.
Честитамо нашим студентима на оствареним резултатима!