Због великог интересовања студената продужен је конкурс за слање радова за шести број стручног часописа студената друштвено-хуманистичких наука и уметности Политеума. Радове могу слати студенти са основних, мастер и специјалистичких програма иновација знања.
Часопис излази два пута годиншње, а издаје га студентска организација Српски политички форум са Факултета политичких наука.
Већ трећу годину за редом отворен је конкурс и до сада је објављено преко 50 студентских радова.
Конкурс продужен до 15. октобра 2021. године и да радови се могу слати на имејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Обавештења могу пратити и на сајту www.casopispoliteuma.wordpress.com и путем друштвених мрежа инстаграм (@spf_fpn) или фејсбука (@spffpn).