У жељи да и ове године студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу пружи најзначајније информације о могућностима за студије и/или усавршавање у иностранству, Центар за развој каријере и саветовање студената, уместо традиционалног Сајма стипендија, и ове године организује Онлајн недељу стипендија на Универзитету у Крагујевцу.

У периоду од 27. октобра до 8. новембра студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу путем фејсбук странице Центра биће представљене опште информације о Еразмус+ и CEEPUS програму, Chevening стипендије за мастер студије, информације о могућностима за размену у сврху учења и сврху праксе за студенте Универзитета у Крагујевцу, стипендије Хемофарм фондације, стипендије Немачке службе за академску размену, Еразмус Мундус заједнички мастер програми за мастер студије у иностранству, стипендије Владе Француске, стипендије Амбасаде Америке, као и нови Europass CV, неопходан приликом пријаве за стипендије и студије у иностранству.

Више информација

nedelja stipendija 1