У четвртак 19. маја 2022. године, у оквиру пројекта Демусис, професорке са Новог бугарског универзитета Софије, др Наталија Афејан и др Паулина Величкова, одржаће предавање за студенте основних и мaстер академских студија Одсека за музичку уметности по следећем распореду и са следећим темама:

др Павлина Величкова, Нови бугарски универзитет Софија, четвртак 19. мај 2022. године

1. Галерија библиотеке Економског факултета  11-12.30 часова

за студенте ОАС-а (све године студије) и МАС-а Музичка теорија и педагогија и Музика у медијима са темама:

Нови маркетиншки приступи у области музике

Мудл и Телеграм као дигитални алати за наставу теорије музике

ОБАВЕЗНО ПРИСУСТВО за студенте наведених студијских група

2. Галерија библиотеке Економског факултета 13-14.30 часова

за студенте ОАС-а и МАС-а Извођачке уметности (све године студија и сви модули)  са темом:

Нови маркетиншки приступи у области музике

ОБАВЕЗНО ПРИСУСТВО за студенте наведених студијских група

др Наталија Афејан Нови бугарски универзитет Софија, четвртак 19. мај 2022. године

3. Кућа Ђуре Јакшића, 12-14 часова за студенте Соло певања (све године)

Мастер клас и предавање са темомОнлајн настава соло певања и оперског певања: изазови и предности

ОБАВЕЗНО ПРИСУСТВО за студенте и клавирске сараднике са студијске групе Соло певање

СВИ СТУДЕНТИ СУ У НАВЕДЕНИМ ТЕРМИНИМА ОСЛОБОЂЕНИ ОД РЕДОВНЕ НАСТАВЕ.