Такмичење за најбољу студентску идеју

Обавештавамo Вас да је покренуто Такмичење за најбољу студентску идеју на Универзитету у Крагујевцу. Студенти могу да искористе прилику да на овом такмичењу представите своју идеју, стекну нова знања и искуства у изради пословног плана, финансирања, представљање инвеститорима и сл. Више о такмичењу можете сазнати овде.

Уколико желите да се информишете о Такмичењу за најбољу студентску идеју, позивамо Вас и Ваше студенте да се пријавите на информативне дане који ће се одржати:
· 07.03.2017. у 13:00 сати на Факултету инжењерских наука, у Малом амфитеатру објекта А
· 08.03.2017. у 12:00 сати на Економском факултету, у Свечаној сали.
У овим терминима, заинтересованим кандидатима, ћемо детаљно објаснити како да се пријаве, који су услови такмичења, како да користе Inno student платформу, какав је календар распореда такмичења, какве их обуке очекују, које награде могу добити и још много тога. Дискутоваћемо са кандидатима и решити све дилеме у вези са учествовањем на такмичењу.
Учешће на информативним данима потврђује се једноставном online пријавом на овом линку.
За више информација о информативним данима као и о такмичењу можете добити слањем имејла на Ова адреса ел.поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели
Конкурс за пријаву кандидата за учешће у Такмичењу за најбољу студентску идеју је објављен на следећој адреси: http://kg.ac.rs/vest.php?vest_je=1311