Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и ове године у оквиру програма Пракса за младе филологе пружа прилику младим филолозима да, као предавачи на курсу језика, стекну практична знања потребна за рад у настави, док истовремено, студентима завршних година са факултета Универзитета у Крагујевцу, пружа прилику да похађају бесплатан онлајн курс језика и на тај начин усавршавају језичке вештине.

Конкурс за предавача на курсу енглеског језика на Б1 нивоу, који ће се реализовати онлајн, отворен је до 21. октобра.

На конкурс се могу пријавити:

• студенти завршне године основних академских студија Енглеског језика и књижевности;
  • студенти мастер академских студија Енглеског језика и књижевности;
  • дипломирани студенти са завршеним мастер академским студија Енглеског језика и књижевности;
  • студенти докторских академских студија.

Позив