Спортско удружење СОФА креће са реализацијом бесплатних тренинга плеса и шаха за младе од 18 до 30 година у Крагујевцу. Тренинзи плеса одржаваће се понедељком и средом од 20.30 до 21.30 и петком од 21.30 до 22.30 у просторијама Плесног клуба „Artium dance studio“ ( Браће Пољаковића 2). Тренинзи шаха одржаваће се у просторијама Шаховског клуба „Каиса2021“ (Првослава Стојановића 8 ).

Активности почињу 7. новембра 2022, а циљ је да покрену студенте и младе на социјалне и физичке активности.

Сви млади од 18 до 30 година могу се пријавити на сајту www.sofa.rs, где ће након регистрације добити ID број који треба да покажу када дођу на жељену активност.

СОФА (Студентске и омладинске физичке активности) је непрофитна организација која настоји да омогући младима да се бесплатно баве спортом, да развију спортски дух и здрав начин живота.

СОФА је до сада организовлаа више од 40 активности у Београду, Новом Саду, Нишу, Крагујевцу и Суботици, а све актуелности можете пратити на Инстаграм страници: sofa_rs

SOFA ples  SOFA šah