Компанија JT International четврту годину заредом у Србији организује Make it Bright, програм праксе за студенте завршних година основних и мастер студија, који за циљ има да младима пружи прилику за нови изазов и професионални развој, као и могућност започињања каријере у мултинационалној компанији!

Кроз Make it Bright програм студенти имају јединствену прилику да освоје шестомесечну плаћену праксу у иностранству а, поред глобалне награде, студенти који се најбоље покажу, имаће могућност за праксу на локалном нивоу, као и освајање многобројних других награда.

Шта је потребно учинити?

Ове године, главна тема Make it Bright такмичења је креирање идеалног решења за боље хибридно радно место будућности. Студенти се за такмичење могу пријавити индивидуално или у тиму од највише троје људи, представити своју идеју за радно место будућности, након чега ће је разрадити заједно са менторима из компаније и стећи прилику да, након локалног финала, своју визију представе и на глобалном финалу у Женеви.

Пријаве за такмичење трају до 15. јануара 2023. године.

Линк за пријаву: https://www.makeitbrightchallenge.com/en

MIB vizual 2