Због великог броја накнадних пријава, Филолошко-уметнички факултет у Крагујевцу продужиће рок за пријаву за бесплатну онлајн припремну наставу.

Филолошко-уметнички факултет Универзитета у Крагујевцу током марта и априла организује бесплатну онлајн припремну наставу за ђаке који планирају да полажу пријемни испит за студијске програме филологије.

Пријавите се за бесплатну онлајн припремну наставу, коју ће водити наши наставници и будите спремни да од октобра постанете студенти Одсека за филологију Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу!

Настава ће бити организована путем Google Meet платформе током марта и априла и потпуно је бесплатна.

Пријава ће бити отворена до 27. фебруара (до 12 часова)  10. марта (до 12 часова), након чега ћете добити упутство за приступ.

Онлајн припремна настава почеће 11. марта 2023. године.

Линкове за предмете ђаци ће добити од предавача пре самог часа.

Линк за пријаву: https://forms.gle/NXtcgkctuFYCbEUM6

Postani student