Изложба радова студената ФИЛУМ-а под називом ПОЗОР ИШТЕ ОВДЕ отворена је 15. фебруара 2023. године, као резултат сарадње Филолошко-уметничког факултета и Књажевско-српског театра, чиме је започето обележавање Дана Театра. Изложбу је отворио директор Књажевско-српског театра Младен Кнежевић. Аутори радова су студенти друге, треће и четврте године основних студија и прве године мастер студија студијских програма Графички дизајн, модула Визуелне комуникације и Графика књиге.

Студенти су успешно, креативно и иновативно реализовали предлоге решења визуелног идентитета који обухвата месечни репертоар, улазнице и сезонске карте. Том приликом су награђени:

Јелисавета Петровић – прва награда

Катарина Аксић – друга награда

Нађа Величковић – трећа награда

Вукашин Коматовић – четврта награда

Радови су реализовани на настави код редовног професора Видана Папића, доценткиње мр Ирене Кнежевић, асистенткиње Јелене Петровић Томашевић и сарадница у настави Иване Милосављевић и Сузане Васић.

Изложба се може погледати у просторијама Књажевско-српског театра.

03 Nadja Velickovic   01 Jelisaveta Petrovic

Нађа Величковић                                                                                                           Јелисавета Петровић

02 Katarina Aksic   04 Vukasin Komatovic

Катарина Аксић                                                                                                    Вукашин Коматовић