Позивамо вас на Семинар и међународно такмичење из солфеђа за студенте свих година студија и ученике завршног разреда средње школе које организује Филолошко-уметнички факултет Универзитета у Крагујевцу, Катедра за музичку теорију и педагогију.

СЕМИНАР И ТАКМИЧЕЊЕ ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ OНЛАЈН!

Организација семинара из области музичке педагогије под називом Настава солфеђа и музичке културе - методе рада кроз искуства и/или компаративни дијалог предвиђа предавања и радионице које ће одржати еминентни стручњаци из области музичке педагогије из Србије и других земаља. Семинар је бесплатан, а намењен је свима који се баве или су заинтересовани за развој музичке педагогије у Србији и свету.
Линк за укључивање на семинар преко апликације Google meet биће накнадно објављен на сајту Филолошко-уметничког факултета.
Пријава кандидата врши се преко онлајн упитника. Уз попуњен пријавни образац/упитник, доставити и доказ о уплати котизације и потврду из
школе/факултета. Пријаве на такмичење и уплате котизације морају се извршити најкасније до 22. марта 2023. године.

Пријава на такмичење
Пријава за учешће на семинару
Позивно писмо са пропозицијама
Pozivno pismo sa propozicijama