Са посебним задовољством вас позивамо да присуствујете отварању изложбе радова студената IV године студијског програма Ликовне уметности, која се одржава данас, 28. јуна 2023. године, у простору ВИШе од галерије Средње стручне школе Крагујевац.

Поставка обухвата радове студената: Кристине Анђелић, Саре Живановић, Милене Ивић, Николе Крстића, Катарине Недељковић, Наталије Раковић, Милице Стојановић чији су предавачи били Вук Ћук, доцент са Факултета примењених уметности у Београду и Катарина Недељковић, доцент на Филолошко-уметничком факултету. Такође, на изложби ће бити изложени радови и студенткиње Исидоре Којовић која је похађала наставу код предавача Владимира Ранковића, ванредног професора са ФИЛУМ-а и Иване Јанковић, асистенткиње са ФИЛУМ-а.

Добро дошли!

KATALOG sa cajtnama page 0002