seminar5

Филолошко-уметнички факултет и Факултет инжењерских наука у Крагујевцу су 14. априла 2018. године на Факултету инжењерских наука у Крагујевцу организовали први семинар у циклусу радионица под називом English Language for Academic Writing and Communication. Семинар је организован у оквиру  пројекта Унапређење високошколског научног потенцијала за даљи развој региона западног Балкана (Enhancement of HE Research Potential Contributing to Further Growth of the WB Region – Re@WBC) под руководством проф. др Ивана Мачужића. Предавачи семинара били су професори са Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета у Крагујевцу: др Биљана Влашковић Илић, др Дејан Каравесовић и др Бранка Миленковић.

seminar5

Филолошко-уметнички факултет и Факултет инжењерских наука у Крагујевцу су 14. априла 2018. године на Факултету инжењерских наука у Крагујевцу организовали први семинар у циклусу радионица под називом English Language for Academic Writing and Communication. Семинар је организован у оквиру ширих активности Еразмус+ програма, а у оквиру пројекта Унапређење високошколскогнаучног потенцијала за даљи развој региона западног Балкана (Enhancement of HE Research Potential Contributing to Further Growth of the WB RegionRe@WBCпод руководством проф. др Ивана Мачужића. Предавачи семинара били су професори са Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета у Крагујевцу: др Биљана Влашковић Илић, др Дејан Каравесовић и др Бранка Миленковић.