Филолошко-уметнички факултет у академској 2018–2019. години организује факултативну наставу педагошких, психолошких и методичких предмета неопходних за стицање компетенција за рад у основним и средњим школама.

Настава је намењена дипломираним студентима филолошких, филозофских и уметничких факултета који током претходног школавања нису остварили довољан број кредита из ове области.

Трошкови похађања консултативне наставе, полагања испита и издавања потврде о положеном испиту у академској 2018–2019. години регулисани су Ценовником Факултета.

Заинтересовани кандидати могу се пријавити на електронску адресу Службе за студентска питања и организацију наставе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Особа за контакт: Марија Андрејевић, Шеф Службе