Универзитет у Крагујевцу и Центар за развој каријере и ове године реализују Програм праксе за младе филологе у оквиру кога се студентима мастер академских студија и дипломираним студентима мастер академских студија са Катедре за англистику пружа прилика да организују и воде курс енглеског језика на Б1 нивоу и на тај начин стекну практична искуства у струци.

Полазници курса ће бити студенти основних академских, интегрисаних академских, мастер академских, докторских академских студија и струковних студија са свих факултета у саставу нашег Универзитета, којима се на тај начин пружа прилика да усаврше своје знање енглеског језика у циљу запошљавања или усавршавања у иностранству.

Рок за пријаву за предавача на курсу енглеског језика је 26. октобар 2018. године до 12.00 часова.