Презентација стипендија Владе Француске  ће се одржати у среду, 13. фебруара 2019. године са почетком у 12.00 часова у просторијама Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу (2. спрат зграде ректората Универзитета у Крагујевцу).

Презентацију ће одржати представници Француског института и Националне агенције за промоцију француског високог образовања у иностранству Campus France, а намењена је студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу, који желе да упишу мастер или докторске студије у коменторству на некој од престижних францускох високих школа или универзитета.

Због ограниченог броја места непходно је да се заинтересовани за презентацију региструју путем следећег линка.