У оквиру програма Праксе за младе филологе, односно пружања подршке студентима Универзитета у Крагујевцу у циљу интернационализације и развоја знања и вештина које су значајне приликом запошљавања, Универзитет у Крагујевцу позива кандидате са Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета да се пријаве на Конкурс за предавача на курсу енглеског језика на нивоу Б2.

На конкурс се могу пријавити:

студенти мастер академских студија
дипломирани студенти мастер академских студија (у последњих годину дана)

Документација за пријаву:

Потврда са факултета о редовном студирању
Уверење о дипломирању са основних и мастер академских студија
Биографија (предлог: Europass формат)
Мотивационо писмо
Препорука професора
Напомена:

У мотивационом писму обавезно је написати предлог организовања наставе, литературу коју бисте користили, као предлог начина на који бисте припремили улазни и завршни тест за учеснике на курсу.

Настава на курсу ће се одвијати у поподневним терминима у периоду од априла до јула 2019. године, два пута недељно, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу. Полазници курса су студенти завршних година основних и мастер академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу који су успешно завршили курс енглеског језика на Б1 нивоу.

Рок за пријаву: 15. март 2019. године, до 12:00 сати.

Пријаву на конкурс за предавача можете послати електронским путем на адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или донети лично у Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу (зграда Ректората Универзитета у Крагујевцу, 2. спрат, Јована Цвијића бб, 34000 Крагујевац)

Сви пријављени кандидати биће позвани на интервју. Непотпуне и неблаговремене пријаве неће бити разматране.