youtubefacebooklinkedininstagram
Одсек за филологију
Одсек за музичку уметност

* Кристина Парезановић данас, 9.11.2020. неће одржати наставу

Одсек за примењену и ликовну уметност

*

*** Индекси, МАС, први пут уписаних студената могу се преузети радним данима, Б 16 од 9.00 до 12.00

Обавештење о изборним предметима I година ОАС

Студенти који су у 2020/21. први пут уписали 1. годину студија листинг достављају на електронску адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.!Рок задостављање листинга је 28.10.2020. до 12,00! Уз листинг обавезно написати име, презиме и број индекса. Унете податке студент може проверити на е-индексу.
Обавештења о испитним роковима
  • Поштујући ванредне мере које су донете након укидања ванредног стања и у циљу заштите здравља студената и запослених молимо вас да, када је год то могуће, наставимо електронску комуникацију. Неопходна уверења и потврде, као и до сада, шаљемо на ваше електронске адресе. Уколико је неопходно да будете лично присутни у просторијама студентске службе молимо да се о термину и начину претходно договорите са својим референтом или најавите мејлом на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Упис:
  • Упис 2 (друге), 3. (треће) и 4. (четврте) године студија у складу са закључком Владе РС: коначне ранг листе
  • Рок за жалбе на прелиминарне ранг листе: 16.11.2020. Коначне ранг листе и упис: 17.11.2020.
  • Пријава испита 2019/2020:
  • Приметили смо да одређени број студената не прати све потребне кораке за уплату и пријаву испита из Упутства. Издвојили смо најчешће грешке у овим поступцима па смо слободни да вас подсетимо:
  • 1.  Време уплате :  Новац би требало да вам буде на располагању пре почетка пријаве испита. У зависности од тога када и где уплаћујете, средства вам могу бити видљива у року од 48 сати до пет дана.
  • 2.  Попуњавање уплатнице: Образац попуњавати према подацима доступним на вашем електронском налогу (жиро рачун, позив на број). Не заборавите да упишете број модела 97.
  • 3. Пријава испита:  Три корака- ИЗАБЕРИ/КОНАЧНА ПРИЈАВА/ПОТВРЂУЈЕМ ПРИЈАВУ. Погледајте (слика 11) у Упутству како изгледа потврда пријављеног испита када сте процедуру пријаве довели до краја.
  • Упутство за пријаву преко апликације и Упутство за уплату и располагање средствима на порталу: http://filum.kg.ac.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=208&lang=sr
Обавештења о настави и предиспитним обавезама

• * Кристина Парезановић данас, 9.11.2020. неће одржати наставу
Обавештења о мастер студијама
Остала обавештења

• Настава на основним академским студијама, 2020/2021:
  • Распоред часова, зимски семестар 2020/2021. (ажурирано 02.11. у 14,46)
  • Распоред се ажурира на дневном нивоу. Молимо вас да пратите измене!
  • Обавештење за часове Моделовања и Вајања
  • Резултати колоквијума, Пројектовање облика
  • Од 06.11.2020. проф. Сања Пајић наставу изводи online!
  • ВАЖНО: Уводно предавање из Плаката 1 и Плаката 2 (Графички дизјан, модул Визуелне комуникације) биће одржано 31.10.2020. у 10,30 на ФИН-у!
  • Упутство за студенте за предмете проф. Драгана Пешића!
  • Уводно предавање из Фотографије (основе) 1 биће одржано 17.10.2020. у 10 сати на ФИН-у а из Фотографије (основе) 2 17.10. у 13 сати на ФИН-у!
  • Упис:
  • Упис 2 (друге), 3. (треће) и 4. (четврте) године студија у складу са закључком Владе РС: коначне ранг листе
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за ОАС:
  • У листингу уписаних ЕСПБ потребно је заокружити шифру испред предмета који се уписује у 2020/2021, потписати документ, а поред потписа обавезно унети број индекса. Приликом одабира изборних предмета користити и упутство о активним и неактивним изборним предметима у Распореду часова 2020/2021.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн  ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура ОАС 2017.
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за Графички дизајн, Зидно сликарство и Унутрашња архитектура ОАС (само за студенте који поново уписују 4. годину студија)
  • Настава на мастер академским студијама, 2020/2021:
  • Упутство за студенте за предмете проф. Драгана Пешића!
  • Од 06.11.2020. проф. Сања Пајић наставу изводи online!
  • Графички дизајн
  • Ликовне уметности са модулима
  • Унутрашња архитектура
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за МАС:
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн МАС 2016. (за студенте уписане закључно са 2018/2019.)
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн МАС 2016. (за студенте уписане 2019/2020. и 2020/2021.)
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности МАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура МАС 2019.
  • Пријава испита:
  • Важно: Обавештавамо студенте мастер студија који су у академској 2019/2020. први пут поновили 1. (прву) годину студија и задржали статус финансирање из буџета да се јаве Служби за финансијско-материјалне послове и доставе податке о банци и рачуну на који им може бити враћен уплаћени наовац на име школарине!
  • Спискови диплома, МАС
  • Спискови диплома, ОАС
  • Списак диплома, МАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Списак диплома, ОАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Допис Универзитетске библиотеке! Важно за дипломиране студенте!