• Обнова ће се обављати путем електронског формулара који ће бити објављен на сајту факултета, а трајаће од 10.10. до 23.10.2022. године.
  • Након евидентирања уписа у академску 2022/23. годину, студенти могу предати захтеве за стипендије/кредите или преузети потврде за студентске домове од 24.10. до 31.10. 2022. године у периоду од 9.30 до 12.00 часова.

Напомена: Документација коју пошаљете у сврху уписа године не може бити обрађена одмах. Неопходно је да буде одштампана и преконтролисана па обрађена у студентском софтверу. Студенти ће тек након најмање 48 сати моћи промену у свом упису да виде и на е-индексу!

Неопходна документа су:

Листинзи

У листингу уписаних ЕСПБ потребно је заокружити шифру испред предмета који се уписује у 2022/2023, навести име и презиме и потписати документ, а обавезно унети и број индекса. Приликом одабира изборних предмета користити и упутство о активним и неактивним изборним предметима у Распореду часова 2022/2023, зимски и летњи семестар!

Одсек за филологију

Одсек за музичку уметност

Одсек за примењену и ликовну уметност

Обавештења везана за обнову године на мастеру

Обнова ће трајати до краја месеца октобра.