Имајући у виду актуелну епидемиолошку ситуацију, мере Кризног штаба Републике Србијe и Препоруке за превенцију болести COVID-19 на високошколским установама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, обавештавамо вас да је у просторијама Филолошко-уметничког факултета обавезно ношење заштитних маски, те спровођење других прописаних мера заштите, што се односи како на запослене тако и на студенте. Број студената и запослених који у исто време бораве у просторијама Факултета ограничен је у складу с величином простора и препорученим безбедним растојањем између особа. На улазу у објекте где се налази Филолошко-уметнички факултет постављене су заштитне баријере с хемијским средствима за дезинфекцију обуће, као и видна упозорења о обавези ношења маски.

Молимо вас за одговорно понашање и поштовање наведених превентивних мера.