Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и ове године, у оквиру програма Пракса за младе филологе, ораганизује бесплатан курс енглеског језика на Б1 нивоу

Курс је намењен студентима Универзитета у Крагујевцу и то:

• Студентима завршних година основних и интегрисаних академских студија, као и студентима завршних година струковних студија факултета Универзитета у Крагујевцу;
  • Студентима завршних година мастер академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу;
  • Студентима прве године докторских академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу.

Конкурс ће бити отворен до 13. новембра 2020. до 12.00 часова, а више информација о конкурсу можете наћи путем линка. Курс ће бити реализован онлајн.

За пријаву је потребно доставити:
- Пријавни формулар (молимо преузмите формулар)
- Потврда са факултета о тренутном статусу (потврда треба да садржи просечну
оцену остварену током студија, као и дужину трајања студија)

Пријаву је потребно послати искључиво путем имејла, на адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (у поље предмет мејла уписати Пријава за курс енглеског језика).