Катедра за германистику Филолошко–уметничког факултета у Крагујевцу организује Дан отворених врата у четвртак 24. децембра 2020. године у 17 часова. Ова манифестација  биће организована електронским путем коришћењем платформе Google Meet. Заинтересовани ученици се могу пријавити путем имејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., након чега ће добити линк за приступ интерактивној радионици.

Позивамо све заинтересоване ученике да се кроз разговор са наставницима, сарадницима и студентима студијског програма Немачки језик и књижевност упознају са информацијама о пријемном испиту, понуди предмета, могућностима за међународну размену, праксу у образовним установама и предузећима, као и бројним ваннаставним активностима. Осим представљања студијског програма и пробног теста за упис у наредну академску годину, заинтересовани ученици ће имати прилику да учествују у интерактивним радионицама које су за њих припремили садашњи студенти и наставници.

131998806 107089797952729 2597843145381550656 o