Фондација за стипендирање и подстицање напредовања најбољих студената, младих научних радника и уметника Универзитета у Крагујевцу упућује Позив за подношење пријава за доделу стипендије студентима IV године основних академских студија на студијама Српског језика и књижевности на Филолошко-уметничком факултету Универзитета у Крагујевцу у 2021. години из „Фонда Милеве Попиводе“. Фондација за стипендирање доделиће 1 стипендију из „Фонда Милеве Попиводе“ у 2021. години, и то студенту IV године основних академских студија на студијама Српског језика и књижевности.

Позив и услове за пријаву можете погледати путем линка

Пријаве са доказима и потребним прилозима треба доставити најкасније до 20. јануара 2021. године на имејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.