Студенти Филолошко-уметничког факултета успешно су се представили на Другом међународном тријеналу аутопортрета и портрета који је, у организацији Меморијалне галерије ,,Душан Старчевић", отворен 27. јануара у Смедеревској Паланци. На овој манифестацији радове су изложили 25 младих уметника из Србије и Црне Горе, а право учешћа су имали уметници до 45 година старости.

Уметнички савет Меморијалне галерије доделио је следеће награде студентима:

Вељко Вујовић (III година студијског програма Ликовне уметности, модул Графика) добио је II награду,  Теодора Мицић (IV година студијског програма Ликовне уметности, модул Графика) добитница је III награде, док су похвале добиле Миња Радашиновић (III година студијског програма Ликовне уметности, модул Графика) и Ивана Михајловић (III година студијског програма Ликовне уметности, модул Сликарство).

Изложба ће бити отворена до 27. фебруара 2021. године