Задовољство нам је да вас позовемо на изложбу радова студената IV године Филолошко-уметничког факултета, са студијског програма Ликовне уметности, модул Сликарство, из класе редовне професорке др ум. Јелене Шалинић Терзић, која ће бити отворена у понедељак, 8. јуна 2026. године, у 20 часова, у Галерији Дома омладине у Крагујевцу.
Аутори изложбе „Дневник снова” су студенти: Емили Јовановић, Сара Лазић и Томица Гарић.
Улаз је бесплатан.
Добро дошли!
